/

Brno office

Ubytování

Nabízíme ubytování pro lektora v budově BRNOOFFICE. Jedná se o jednolůžkový pokoj s koupelnou a letní terasou. Pokoj je vybaven lůžkem, pracovním stolem s židlemi, TV, klimatizací a občerstvovacím pultem.

Cena: 900,- Kč / noc bez DPH pro lektora

 


 Každá prestižní společnost čas od času potřebuje reprezentativní místo pro své akce ať už se jedná o školení, jednání, konference a tak dále. Je důležité svou firmu před ostatními účastníky události uvést v tom nejlepším světle. Proto poskytujeme školicí a zasedací místnosti v Brně. Na výběr máte z pěti možných prostor, které se od sebe odlišují svou kapacitou, vybaveností, a to se dále odráží také na jejich ceně. V každé z nich je přístup k wi-fi zdarma, ostatní vybavení a služby jsou pak podle typu vybrané místnosti.

Dále ke každé místnosti poskytujeme možnost doobjednat si další položky z našeho technického vybavení. K pronájmu si také můžete objednat občerstvení za ceny uvedené níže.Pronájmy místností poskytujeme na čtyři nebo osm hodin. Nejmenší místnost má maximálně 5 osob, největší pak až 35.

Poptávkový formulář